За продажба в Бургас двустаен Слънчев Бряг ID 2094530

  • продажба
  • 2005 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 67500

€ 1350 / m2

BGN 132018.53

BGN 2640.37 / m2

50 m2

Телефон:
0886092152

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти " Титан Пропъртис" предлага за продажба, Двустаен апартамент в к.к Слънчев бряг. Имотът се намир в комплекс само на 400м от плажната ивица в центъра на курорта, в непосредствена близост до заведения, магазини, аптеки и други удобства. Комплексът предлага на своите собственици на апартаменти: -Паркинг; -Детска площадка; -Водна пързалка за деца; -Голям плувен басейн; -Тенис корт; -Зелени площи за релакс. Апартаментът който предлагаме е разположен на 1ви етаж и разполага с площ 50кв.м разгъранти в следното практично разпределение: дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса. Имотът се предлага за продажба напълно обзаведен, след основен ремонт (нов теракот, нова кухня, обновена баня, нов диван). • Изложение: изток • Сграда: ново строителство (Акт 16), контролиран достъп. Годишна такса поддръжка 11 евро за кв.м. . Предимства: • Подходящ както за целогодишно ползване, така и за отдаване под наем • Близо до плажа, магазини и развлечения • Спокойна локация Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия! За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2094530

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 2005 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 50 m2

Изложение: Изток