За продажба в Бургас двустаен Сарафово ID 2097264

  • продажба
  • 2008 г.
  • ново

€ 119900

€ 2067.24 / m2

BGN 234504.02

BGN 4043.17 / m2

58 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи, Двустаен апартамент в кв. Сарафово.

Намира се в затворен комплекс със следните удобства:
- басейн
- СПА
- видеонаблюдение
- фитнес зала
- солариум
Намира се в близост до плажната ивица, хранителен магазин, автобусна спирка и др.
Апартаментът е ситуиран на 4-ти етаж от общо 4 с асансьор.

Разполага с жилищна площ от 58 кв.м, разгърната в следното практично разпределение:
хол с кухня, преходна спалня, баня с тоалетна и тераса.

Изложение: Юг
Строителство - ново

Имотът се продава с наличното обзавеждане, подходящ за собствено ползване или отдаване под наем.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2097264

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 4

Година на строителство: 2008 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 58 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2138873

€ 450