За продажба в Бургас двустаен г.Созопол ID 2087914

  • продажба
  • 2024 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 152000

€ 2000 / m2

BGN 297286.16

BGN 3911.66 / m2

76 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на Вашето внимание за продажба, Двустаен апартамент в гр. Созопол. Намира се в комплекс разположен на 100 метра от плаж "ХАРМАНИ", местност Буджака гр. Созопол и на 3 минути пеша до прочутата "Весела уличка". Имотът е ситуиран на 3ти етаж с обща площ от 76кв.м. разгърната в следното разпределение: спалня, хол с кухненски бокс, санитарен възел, тераса с гледка към богато озеленената територи. Степен на завършеност "до ключ". -Шпакловани и боядисани стени и тавани. -Подови настилки в целият апартамент и верандата. -Напълно готова баня - положени плочки, санитария, бойлер, цялостно завършен интериор. -Климатик във всяка стая. -Входна и интериорни врати. Предимство е, че апартамента е готов във вид, в който за кратки срокове може да се обзаведе цялостно. Сградата е БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА! Това е чудесна възможност за инвестиция с цел отдаване под наем през летния сезон или целогодишно обитаване. Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия! За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2087914

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 4

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 76 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата