За продажба в Бургас двустаен г.Созопол ID 10091

  • продажба
  • 2027 г.
  • Акт 14
  • в строеж

€ 68100

€ 1031.82 / m2

BGN 133192.02

BGN 2018.06 / m2

66 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание за продажба, Двустаен апартамент в новострояща се сграда Без такса поддръжка в гр. Созопол.
Намира се в нова бутикова сграда, разположена на пешеходно разстояние от плаж Харманите, в район с добре изградена инфраструктура.
В непосредствена близост до Стадиона, Стария град на Созопол, множество кафенета и ресторанти, супермаркети и магазини, го правят атрактивно място, както за ваканционно ползване, така и за постоянно живеене.
Срока за завършване е до 2027г.
Имотът е ситуиран на 4 ти жилищен етаж с обща площ от 65,78 кв.м. разгърната в следното разпределение:
-хол с кухня и трапезария;
-спалня;
-баня с тоалетна;
-тераса.

Апартаментът се предлагат във вид на завършване по БДС (”на тапа” - шпакловка, замазка).
Към имотът може да се закупи паркомясто при желание на клиента.
Не пропускайте тази уникална възможност да станете собственик на имот, в един от най-привлекателните черноморски градове на България.
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: с1027а10091

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 4

Година на строителство: 2027 г.

Завършеност: Акт 14

Строителство: в строеж