За продажба в Бургас двустаен гр. Айтос ID 2105376

  • продажба
  • 2015 г.
  • ново

€ 50000 € 48000

€ 1111.11 € 1066.67 / m2

BGN 97791.5 BGN 93879.84

BGN 2173.14 BGN 2086.22 / m2

45 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Агенция Титан Пропъртис има огромното удоволствие да Ви предложи за продажба, Двустаен имот с АКТ 16 в гр. Айтос.
Намира се на комуникативно място в близост до училище " Христо Ботев", автобусн аспирка, заведение, хранителни магазини и др.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ 45 кв.м, разгърната в следното разпределение: хол с бокс кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Изложение: Изток/ Юг
Строителство: ново 2015г
Към имота има прилежащо избено помещение- 5кв.м

Имотът се издава до степен на завършеност: по БДС (на тапа - шпакловка, замазка).

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2105376

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 4

Година на строителство: 2015 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 45 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2138873